Organic Life

ORGANIC LIFE S.A. to polski producent kosmetyków naturalnych.

Czy wiesz, że największym organem człowieka jest skóra? Waży ok. 4,5 kg i zajmuje ok. 2m2 powierzchni. Prawidłowa jej pielęgnacja to nie tylko piękny wygląd ale i zdrowie całego organizmu.

Produkty Organic Life wyróżniają się bardzo wysokimi stężeniami organicznych wyciągów roślinnych. Zaopatrujemy się tylko u producentów słynących z najlepszej jakości surowców kosmetycznych i farmaceutycznych, aby zapewnić najwyższą jakość substancji aktywnych. Opieramy się na najnowszych badaniach klinicznych dotyczących działania ekstraktów botanicznych na organizm człowieka. KORZYSTAMY Z WIELOSETLETNIEJ TRADYCJI ZIOŁOLECZNICTWA

Wszystkie używane przez nas składniki posiadają odpowiednie certyfikaty, rozpoznawalne na całym świecie. Nasze laboratorium tworzy dermokosmetyki w sposób bardzo przemyślany, kładąc bardzo duży nacisk na synergiczne działanie składników, dzięki czemu nasze produkty są wyjątkowo skuteczne.

Dermokosmetyki Organic Life są pozbawione substancji powszechnie uważanych za szkodliwe tj. parabenów, hydantoiny, olejów mineralnych/pochodnych ropy naftowej, wazeliny, sls/sles, sztucznych barwników, PEG’ów, silikonów, dwutlenku tytanu i aluminium, dlatego też mogą być używane przez klientów o cerach wyjątkowo wymagających i problematycznych.

WIĘKSZOŚĆ NASZYCH PRODUKTÓW SKŁADA SIĘ CO NAJMNIEJ W 98% Z WYCIĄGÓW ZIOŁOWYCH NATURALNYCH OLEI I MASEŁ, SKŁADNIKÓW Z CERTYFIKATEM ECOCERT COSMOS, WITAMIN ORAZ WEGAŃSKICH SKŁADNIKÓW POCHODZENIA ROŚLINNEGO.

Brak składników odzwierzęcych w naszych preparatach sprawia, że są one chętnie używane i polecane przez wegetarian i wegan.

Zapraszamy po większą dawkę informacji do naszego stoiska

Przedstawiciele Organic Life