OZONFIX

OZONFIX ® można stosować wszędzie tam, gdzie istnieje zagrożenie rozwoju drobnoustrojów chorobotwórczych, takich jak grzyby, bakterie i wirusy.

Jest to preparat silnie utleniający. Dzięki oliwie wchłania się w skórę właściwą, doskonale ją dotleniając.
Znosi ból i świąd. Zmniejsza przykre efekty w przypadku ukąszenia np. przez pszczołę, komara, meszki. Działa antyalergicznie. Dotlenione tkanki szybciej się rewitalizują .
W przypadku odparzeń np. pieluszkowych, poparzeń słonecznych, chemicznych, od naświetlań bombą kobaltową. Odmrożeń.
W przypadku trądziku relatywnie zmniejszaja ilość wyprysków, ze względu na szybszą rewitalizację skóry i zabezpieczenie wyprysków przed powikłaniami bakteryjnymi (przy regularnym stosowaniu)
Oliwa doskonale nawilża skórę, a zawarte jony tlenowe zabezpieczają skórę przed mikroświatem zewnętrznym, np: skóra atopowa, łuszczyca (wspomagająco), egzema, zespół stopy cukrzycowej, odleżyny. W przypadku stopy cukrzycowej i odleżyn, stosować jako dotleniacz, także profilaktycznie.

OZONFIX ® można stosować na świeże rany pooperacyjne, szybciej się rewitalizują.
Błyskawiczne niszczenie wirusów, np. opryszczki, nie pozwala na tworzenie się zmian na ustach, a jeśli już są, to przyspiesza ich rewitalizację. Podobnie może zadziałać w przypadku ospy wietrznej, dodatkowo znosi świąd.
Przy zapaleniu błon śluzowych jamy ustnej, afty, pleśniawki, grzybica, również na narządach intymnych. Antybakteryjnie, np.: zapalenie ucha, powikłania na ranach.
OZONFIX® można stosować do celów kosmetycznych: ujędrniania, dotlenienia skóry, walki z cellulitem.
Przyśpiesza wchłanianie się krwiaków podskórnych.
OZONFIX® jest jałowy, a zatem można go stosować na otwarte rany.
Dezynfekcja paznokci po wycinaniu skórek, po depilacji i innych, inwazyjnych zabiegach na ciało, znosi ból i przyśpiesza rewitalizację, zabezpiecza przed powikłaniami bakteryjnymi i grzybiczymi.

OZONFIX® NIE UODPARNIA DROBNOUSTROJÓW NA SWOJE DZIAŁANIE, co czyni go bezpiecznym preparatem do codziennego użytku.