PRETTY HABITS

PRETTY HABITS – nowa polska marka kosmetyków naturalnych

Przełomowa koncepcja profesjonalnych kosmetyków naturalnych rzuca wyzwanie branży beauty. PRETTY HABITS to nowo powstała marka kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych, bazująca na wegańskich składnikach pochodzenia naturalnego, inspirowana sztuką i pop-kulturą.

Głównym założeniem marki jest tworzenie produktów, które są skuteczne, a jednocześnie nie szkodzą środowisku. Pretty Habits to marka, która nie idzie na kompromis. Długotrwały efekt, wysoka pigmentacja i właściwości pielęgnacyjne kosmetyków kolorowych, oferowanych przez markę, idą w parze z naturalnymi formułami. Kosmetyki pielęgnacyjne jakie znajdziesz w ofercie marki również łączą w sobie wysoką skuteczność działania z bezpiecznym, naturalnym składem.

Filozofia marki

Pretty Habits nie wyklucza nikogo, nie narzuca sztywnych ram kategoriom beauty. Marka nie definiuje piękna jako powierzchowności. Piękno to akceptacja siebie, to wolność wyboru.

Pretty ingredients

Z miłości do zwierząt i planety Pretty Habits tworzy naturalne kosmetyki, które dbają o naszą skórę i środowisko. Marka opracowując formuły całkowicie wyeliminowała ze składów kosmetyków mikroplastik. Surowce kosmetyków dobierane są z niezwykłą starannością, tak aby zdecydowana większość z nich pochodziła z odnawialnych źródeł i certyfikowanych upraw ekologicznych. Marka prezentuje nowoczesne podejście do kosmetyków kolorowych, nadając im walory pielęgnacyjne. Produkty wzbogacono o naturalne i aktywne składniki takie jak niacynamid, ekstrakty kwiatowe, lakesis, surowce anti-aging i anti-pollution, witaminy, kwas hialuronowy. Kosmetyki Pretty Habits nie zawierają talku, parabenów, fenoksyetanolu, mikroplastiku, oleju palmowego, silikonów, oleju mineralnego, produktów przemysłu naftowego, syntetycznych perfum, składników pochodzenia zwierzęcego, SLS-ów, SLES.

W ofercie marki Pretty Habits znajdziemy takiej produkty jak:
podkłady CC w kompakcie, rozświetlacze, bronzery, róże, pudry sypkie, paletki cieni, bazy pod makijaż, serum do twarzy, olejek do demakijażu, olejowe serum do włosów. Nie zabraknie również limitowanych kolekcji kosmetyków kolorowych tworzonych we współpracy z profesjonalistami.