PrimaveraLife

W PrimaveraLife znajdziecie bogatą ofertę czystych olejków eterycznych, ich mieszanek, dyfuzorów, hydrolatów, olei zimno tłoczonych, kosmetyków naturalnych z organicznymi ekstraktami roślinnymi, a także gotowych produktów aromaterapeutycznych. Można tu będzie powąchać i zakupić, oprócz tych powszechnie używanych, także rzadkie olejki eteryczne i absoluty, takie jak yuzu, magnolia, irys, frangipani i wiele innych.
Produkty firmy PrimaveraLife posiadają niezależne certyfikaty (m.in. Natrue, Demeter, Bio, Cruelty Free, Vegan), olejki występują w wielu chemotypach, pochodzą ze sprawdzonych upraw, a niektóre wytwarzane są z ziół, które są zbierane w miejscu, w którym posiała je natura, czyli pochodzą z tzw. dzikich zbiorów.
Na stoisku będzie można umówić się na darmową konsultację kosmetologiczną, w celu doboru optymalnej, naturalnej pielęgnacji skóry. Będzie też możliwość przetestowania szerokiej gamy produktów i skorzystania z doradztwa aromaterapeutów, a także zamówienia i zakupu osobistych mieszanek aromateraputycznych.