Projekt mydło

Przeładowany syntetycznymi produktami świat, postanowiliśmy zastąpić naturą. Korzystać z jej mocy w trosce o skórę. I tylko z jej mocy, bo Projekt Mydło to świat w 100% naturalny. W składzie i w opakowaniu, bez plastiku, bez syntetyku i sztucznych zapachów, konserwantów i barwników.

Problemy skórne, które pojawiają się coraz częściej, to nierzadko wynik tego, czym traktujemy skórę. Detergenty, środki czystości, jedzenie i właśnie kosmetyki. Synergia trucizn i szkodliwych substancji, która odbija się na zdrowiu, na skórze. A my od tego uciekliśmy.

Naturalne mydła w kostce są naszym oczkiem w głowie. Staramy się tworzyć je z wyjątkowych składów, cennych dla skóry olei, tak, aby ukoiły, odżywiały i pielęgnowały, a nie tylko ją umyły, z tego co niepotrzebne, ale także z tego, co potrzebne.

Mydła to nie wszystko, uzupełniamy je musami i masłami do ciała, solami i pudrami do kąpieli, olejkami do ciała i brody. Kosmetykami z ziołami i naturalnymi olejkami eterycznymi.

A wszystko to nie tylko dla przyjemności, przede wszystkim dla komfortu skóry, która pokazuje, że ma problem. Dla jej ukojenia, oddechu i odżywienia.  100% naturalne kosmetyki. Wiesz, czego używasz. Prosty i zrozumiały skład.