PURE BEAUTY

Boxy PURE BEAUTY na dobre zagościły w sercach Polek! To unikatowe połączenie wyśmienitego zestawu produktów kosmetycznych i oryginalnego, a zarazem estetycznego opakowania. To całkiem nową jakość na rynku boxów subskrypcyjnych!

PURE BEAUTY wie, że kobiety kochają piękne przedmioty, które cieszą oczy, dlatego pierwsze spotkanie z boxem to prawdziwa uczta dla zmysłów. Każdy szczegół dotyczący pudełeczek został gruntownie przemyślany, a doskonałej jakości materiały, z których wykonano boxy, potwierdzają tę ideę.

Tworząc kolejne edycje, PURE BEAUTY pragnie oczarować kobiety niepowtarzalną oprawą graficzną, doskonałą zawartością pudełka oraz niezwykłą dbałością o detale, by nasze klientki czuły się wyjątkowo i miały pewność, że nad przygotowaniem boxa pracują angażujący się całym sercem pasjonaci.

Uwieńczeniem pracy całego zespołu jest nagroda Love Cosmetics Awards w kategorii #Suprise Element, która trafiła 27.05.2021 r. do PURE BEAUTY! Ale nie byłoby tej nagrody, gdyby nie nasze wspaniałe konsumentki, fanki i przyjaciele marki PURE BEAUTY. Wejdź do świata PURE BEAUTY!