RaE Kosmetyka

KOSMETYKA NATURALNA

RaE to rodzinna manufaktura ze Śląska Cieszyńskiego. W ciągu 7 lat zdobyła mocną pozycję na rynku czeskim a od kilku lat rozwija się w Niemczech i na Słowacji, aktualnie również w Polsce. Produkty RaE zawierają prosty i naturalny skład, podstawą produkcji jest masło shea i olej kokosowy. Zapachowe kompozycje na bazie naturalnych ekstraktów z roślin są oryginalne i zawsze powtarzalne. Wizerunek produktów jest opatentowany w UE a surowce używane w produkcji są najwyższej jakości i posiadają stosowne certyfikaty. Większość opakowań stanowi artystyczny wkład pracy ludzkich rąk – pięknie malowane mandale są oryginalną ozdobą każdej toaletki a indywidualnie wykonane grawerowania doskonałym prezentem okolicznościowym lub upominkiem z logo firmy. Do produkcji drewnianych pudełeczek używa się wyłącznie odpadów z obróbki drewna. Z kolei dezodoranty w sztyftach stworzono z myślą o ich praktycznym zastosowaniu w podróży i podczas uprawiania sportów.

 

Dezodoranty

Zapobiegają rozkładowi cząsteczek potu skutecznie niwelując jego przykry zapach i jednocześnie umożliwiają sprawne funkcjonowanie gruczołów potowych. Nie zawierają szkodliwych związków możliwych do wchłonięcia przez skórę. Podstawowymi składnikami są olej kokosowy i masło shea, składnik czynny to soda oczyszczona. Nie barwią ubrań.
Do wyboru 10 kompozycji zapachowych: aloes, jaśmin, lawenda, grejpfrut, lotos, trawa cytrynowa, wanilia i orchidea, kaszmir, drzewo sandałowe, amante.
Dostępne w postaci kremu lub sztyftu różne pojemności i opakowania.

 

Kremy z masłem shea

Zawierają czysty tłuszcz z owoców masłosza bogaty w kwasy nienasycone i witaminy A,D,E i F. Polecane osobom o suchej oraz wrażliwej cerze, przywracają jej elastyczność i efektywnie zapobiegają efektom starzenia. Działają również leczniczo i profilaktycznie na skórę. Dostępne w wariantach z olejem migdałowym, morelowym i kokosowym, konopnym oraz koenzymem Q10.
Warianty zapachowe: lawenda, lotos indyjski, kaszmir, wanilia i orchidea.

 

Balsamy do ust

Skutecznie nawilżają skórę i delikatnie pachną. Naturalną podstawę pomady stanowi BIO masło shea, tłuszcz kokosowy i wosk pszczeli. Dzięki temu składowi powstaje bardzo przyjemna kompozycja, odporna zarówno na wyższe temperatury jak i mróz. Dostępne w 3 wariantach: naturalny, karmelowy i kawa latte.

 

Nasz przedstawiciel w Polsce:

Grzegorz Kwiecień
tel. 603107779
www.raekosmetyka.pl
info@raekosmetyka.pl