RINGANA

Ringana jest inna. Naturalne, świeże, wegańskie kosmetyki i suplementy, które powstają wyłącznie ze świeżych składników, produkowane są od 22 lat w Austrii.

100% substancji zawartych w każdym produkcie to substancje aktywne. Produkty są całkowicie wolne od wszystkich chemicznych i sztucznych komponentów m.in. pochodnych ropy naftowej, konserwantów, wypełniaczy, emulgatorów, mikroplastiku, kompozycji zapachowych, barwników, zagęszczaczy itp. Próżniowy system pakowania pozwala kremom zachować świeżość do 6ciu miesięcy. Każdy produkt posiada nadrukowaną datę ważności. Opakowania są ekologiczne – ze szkła albo z biomasy z trzciny cukrowej. Wszystkie zamówienia są realizowane bezpośrednio przez zasilaną bateriami solarnymi fabrykę w Austrii, a wysyłane do klientów produkty powstają na bieżąco i w momencie wysyłki mają nie więcej niż 10 dni. Firma stosuje unikalny recycling opakowań – za każde 10 odesłanych szklanych klient opakowań otrzymuje gratis dowolny, wybrany produkt z oferty.

Firma została założona 22 lata temu przez wizjonera i konsekwentnie realizuje założenia związane z etyką działania, ochroną przyrody, niewywieraniem negatywnego wpływu na środowisko, świeżością produktów, naturalnością i skutecznością działania. Ringana została nagrodzona wieloma Europejskimi nagrodami, jest wpisana na listę peta.org, a jej kosmetyki posiadają certyfikację najbardziej znanych w tej dziedzinie instytucji certyfikujących, jak m.in. Ecocert, EUlabel.