ROOKIE DISTRIBUTION

Nasza firma powstała w odpowiedzi na rosnącą świadomość w zakresie naturalnej pielęgnacji oraz rosnące w Polsce zapotrzebowanie na kosmetyki naturalne i organiczne. Interesują nas wyłącznie kosmetyki wyróżniające się doskonałym składem, pozbawione syntetycznych dodatków
i konserwantów – jedynie takie oferujemy naszym Klientom.

Na nasze stoisko zapraszamy nie tylko odwiedzających targi miłośników naturalnej pielęgnacji, ale też osoby reprezentujące sklepy stacjonarne i on-line, perfumerie, drogerie etc. zainteresowane poszerzeniem swojej oferty o luksusowe marki kosmetyków organicznych i naturalnych.

Na rynku polskim jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek I WANT YOU NAKED oraz GREEN+ THE GENT:

I WANT YOU NAKED  

W recepturach I WANT YOU NAKED połączono czyste, naturalne składniki, które są optymalnie dopasowane do potrzeb skóry. Formuły kosmetyków wspomagają naturalną regenerację, odnowę komórkową i chronią przed szkodliwymi wpływami środowiska.

Dzięki bogatym olejkom eterycznym i ekstraktom ziołowym oraz aktywnym składnikom, produkty tej marki motywują i inspirują do działania; pozwalają uzupełnić energię lub zrelaksować się w przyjemny sposób. Marka z Monachium podbiła już rodzimy rynek zdobywając wiele nagród, w tym “Best new products” na najważniejszych targach kosmetyków naturalnych Vivaness.

W ofercie marki znajdują się m.in. rewelacyjne peelingi i mydła do twarzy i ciała, sole i mleko kąpielowe, kremy do rąk i balsamy do ust.

GREEN+ THE GENT

Pomysł na GREEN + THE GENT wyrósł z szacunku do natury, szacunku do wysokiej jakości rzemieślnictwa i pasji do minimalistycznego wzornictwa. GREEN + THE GENT to nowa marka naturalnych kosmetyków dla mężczyzn oferująca produkty do twarzy, ciała i do golenia.  Każdy z produktów z tej linii uzyskał certyfikat COSMOS ORGANIC.

Produkty tej marki są zaprojektowane tak, aby pasowały do stylu życia współczesnego gentlemana: autentyczne, męskie i łatwe w użyciu. A wszystko to bez żadnych ukrytych chemikaliów. Linia zawiera 5 produktów: preparat do mycia twarzy, krem, tonik, olej do brody oraz szampon i żel pod prysznic
2 w 1.

Widzimy się na miejscu!