Roomcays

O ROOMCAYSIE
RUMCAJS
Nasza marka nawiązuje do bohatera bajki o szlachetnym rozbójniku Rumcajsie. Wierzymy, że zasady, którymi się kierował są uniwersalne i sprawdzają się również we współczesnym świecie. Niezależnie od panujących trendów – troska o bliskich, odpowiedzialność i szacunek do ludzi i przyrody zawsze będą w modzie.
LAS
Co jeszcze łączy nas z sympatycznym rozbójnikiem? Rumcajs mieszkał w Rzaholeckim Lesie i to właśnie las jest miejscem, z którego czerpiemy inspirację, zarówno jeśli chodzi o składniki, jak i opakowania dla naszych produktów. Niestety, jesteśmy świadomi, jak trudna jest sytuacja polskich lasów i dlatego chcemy zaprosić Cię do wspólnego działania – możesz zasadzić z nami prawdziwy, dziki las! Każde zamówienie powyżej 80 zł to 1m2 lasu posadzonego z Fundacją Las na Zawsze.
ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Tworzymy kosmetyki dla mężczyzn z poszanowaniem środowiska, w naszych opakowaniach minimalizujemy ilość plastiku, nie testujemy naszych produktów na zwierzętach i wybieramy naturalne surowce pochodzące z odpowiedzialnych źródeł.
POLSKA MARKA
Kosmetyki tworzymy od podstaw w naszym zakładzie produkcyjnym pod Warszawą. Od koncepcji, przez wybór składników, aż do momentu, gdy gotowy produkt trafia na półkę w sklepie, wszystko jest w naszych rękach.
KOSMETYKI SĄ MĘSKIE
Dbanie o siebie jest jednym ze sposobów na okazanie szacunku dla swojego ciała, tak samo istotnym jak odpowiednie odżywianie, aktywność fizyczna i relaks – nie ujmuje męskości. Chcemy, aby każdy facet wiedział, jak może w prosty sposób zadbać o siebie.