Sahara

Zapraszamy na stoisko Sahara Henna, gdzie znajdziecie naturalne kosmetyki i gdzie będzie można przyozdobić się tatuażem z henny.

Wzory mehendi namaluje Ilona, hennistka z 8-letnim doświadczeniem.

Mehendi, czyli sztuka malowania henną to niezwykle popularny zwyczaj w Indiach czy państwach arabskich. Henna daje możliwość posiadania na skórze niesamowitego wzoru bez bólu.

Do tworzenia tymczasowych tatuaży z henny Ilona używa naturalnej, własnoręcznie mieszanej brązowej hennowej pasty i naturalnej granatowej jaguy.  Oba barwniki pozostają na skórze nawet przez 2 tygodnie. Podczas wydarzenia Ilona namaluje tradycyjne wzory, ale nie tylko – zwierzęta czy bardziej tatuażowe motywy również.

Na naszyn stoisku będzie również możliwość zakupu naturalnych produktów do skóry i włosów. Będziemy mieć także nasz nowy hit – Szampon Rypacz. Chętnie doradzimy też jak przygotować pastę do własnoręcznego malowania henną czy wytłumaczymy jak farbować włosy ziołami.

W krajach, gdzie maluje się wzory mehendi istnieje przekonanie, że henna przynosi szczęście – warto przekonać się o tym osobiście. 🙂