Shamasa

Skóra to nasza wizytówka zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i stan zdrowia, który odzwierciedla.

Nie od dziś także wiadomo, że to co na nią nakładamy staje się częścią naszego organizmu i ma bezpośredni wpływ na jego funkcjonowanie.

W Shamasie cenimy siłę drzemiącą w naturze, chętnie korzystamy z jej mocy w różnych sytuacjach, dlatego też to, co oferujemy naszym klientom, to produkty naturalne „do szpiku kości”. Ponieważ kochamy zwierzęta, dbamy o to aby żadne z nich nie ucierpiało w związku z tworzeniem naszych produktów.

Oleje, masła, glinki, hydrolaty z naszej oferty to arsenał pielęgnacyjny, który jest stałym rezydentem w naszej prywatnej łazience i dlatego z pełnym przekonaniem polecamy go naszym klientom już od niemal pięciu lat.

Nasz arsenał pielęgnacyjny uzupełniamy także wyjątkowymi zapachami. Proponujemy bardzo dobrej jakości esencje do aromaterapii, masażu i kąpieli jak również unikatowe perfumy w kremie które poza pięknym zapachem kuszą uroczym drewnianym opakowaniem. Mamy też wyjątkowe zapachy dla wielbicieli mocnych orientalnych nut, które tworzą rozrastającą się serię naszych autorskich perfum w olejku.