Shower and Towel

Shower and Towel

– to naturalna i organiczna pielęgnacja skóry,

oraz designerskie akcesoria łazienkowe

Shower and Towel to concept store, który powstał z pasji do minimalistycznych i zharmonizowanych przestrzeni, oraz z troski i dbałości o naszą skórę. Wiemy, jak ważny i istotny w naszym życiu jest dobry skład kosmetyków, których codziennie używamy, dlatego też nasza oferta jest dobierana starannie. Chcemy dostarczać Ci produkty, które pozwolą czerpać maksimum korzyści i przyjemności z chwil spędzonych w Twoim prywatnym, domowym salonie piękności. W naszym sklepie można odnaleźć takie kategorie produktów jak: naturalna i organiczna pielęgnacja skóry, włosów i ciała, naturalne i mineralne kosmetyki do makijażu, ręczniki, tekstylia, oraz akcesoria i dekoracje łazienkowe.

Jesteśmy również dystrybutorem marki Axiology na polski rynek. Axiology to 100% wegańska i naturalna pomadka do ust, która doskonale nawilża usta, nadając im piękną, niestandardową barwę. Axiology to 100% ekologiczny i etyczny makijaż, który jest certyfikowany przez Peta.

Dbamy o jakość oferowanych przez nas produktów, a wszystko po to, by zaczynać i kończyć dzień w najlepszy możliwy sposób!

Pozwólmy sobie na odrobinę wyciszenia i luksusu, a wszystko to w duchu minimalizmu – zarówno w stylu życia, jak i aranżacji przestrzeni.