Soap for Globe

Tylko jedna butelka powiedziało 8 miliardów ludzi.
Soap for Globe to marka kosmetyków w kostce, którą chcemy zwracać uwagę konsumentów na współodpowiedzialność za stan naszego środowiska oraz zachęcać  do zmiany gestów i ograniczenia plastiku. Kostki SfG powstały z naszej autentycznej potrzeby: stworzenia doskonałej pielęgnacji, bezpiecznych formuł, oraz estetycznego wyglądu  – bez plastiku.

Wierzymy, że ograniczenie plastiku w codziennym życiu jest konieczne a przekonanie konsumenta  do zmiany gestu pielęgnacyjnego,  jest możliwe wtedy, gdy stosowanie kostki będzie synonimem przyjemności i pięknych włosów. Nasze produkty zostały wyróżnione nagrodą Must Have w plebiscycie Lodz Design Festiwal, docenione przez dermatologów, dziennikarzy oraz konsumentów. Są kompaktowe, wygodne w stosowaniu i idealne na podróże. Nasza gama jest bardzo szeroka i adresuje wiele typów skóry i włosów odpowiadając na szeroki wachlarz potrzeb konsumenckich. Jednocześnie jedna kostka wystarczy dla całej rodziny. Razem mamy wpływ.

Soap for Globe to nasz gest troski o włosy i skórę. To skuteczne, bezpieczne i esencjonalne kosmetyki, które, swoją delikatnością nakłaniają do zmiany spojrzenia na nasze rytuały pielęgnacyjne.

To także gest troski o nasze środowisko, tworząc SFG kluczowe było dla nas, aby w jak najmniejszym stopniu pozostawiać po sobie ślad plastiku, który zanieczyszcza naszą planetę.