Stojo

Wielorazowy kubek wymyślony od nowa

Chcieliśmy zaprojektować idealny kubek wielokrotnego użytku dla ludzi, którzy żyją w biegu. Kubek, który sobie wyobrażaliśmy, musiał być zwarty, szczelny, łatwy do czyszczenia i wykonany z najbezpieczniejszych dostępnych materiałów. Chcieliśmy również, aby wyróżniał się i był fajny w użyciu.

Szczelny

Kubki Stojo są szczelne. Po zakończeniu picia, złóż kubek, włóż zatyczkę i wrzuć do torby. Żaden inny kubek wielokrotnego użytku nie zapewnia takiego poziomu wygody.

Składany i kompaktowy

Wszystkie nasze Stojo zostały zaprojektowane w celu połączenia prostoty i wygody, dlatego stworzyliśmy kubek do kawy wielokrotnego użytku, który składa się w dysk o wysokości mniejszej niż 3 cm. Oznacza to, że Stojo zmieścisz w kieszeni, plecaku, torebce lub bagażu, gwarantując ultra-przenośność. Nie jest to możliwe w przypadku innych jednorazowych  kubków lub kubków do kawy wielokrotnego użytku, tylko w przypadku Stojo.

Wykonany z bezpiecznych materiałów

Chociaż wygoda jest kluczem do istnienia Stojo, zapewnienie, że Stojo  jest wykonany z najlepszych i najbezpieczniejszych dostępnych  materiałów, jest równie ważne. Oznacza to, że każdy Stojo jest wykonany  z materiałów nadających się do recyklingu, takich jak silikon spożywczy,  który wyklucza ftalany, kleje i BPA.

Dwufunkcyjna osłonka termiczna

Najlepsze kubki wielokrotnego użytku mają wiele zastosowań. Zawarliśmy  izolowaną osłonkę, aby chronić Twoje cenne dłonie od wszystkiego,  począwszy od gorącej kawy po mrożoną herbatę. Osłonka zapewnia również  strukturę kubka Stojo, dzięki czemu łatwiej chwycić go w trakcie podróży  pociągiem i długich spacerów po plaży. Odwróć ją do góry nogami, to  zapobiegnie przewróceniu się Twojego Stojo.