SUKI SkinCare

SUKI SkinCare to amerykańska marka, która oferuje kosmetyki organiczne. Marka SUKI Skincare jest wyjątkowa – jest nie tylko spójna filozoficznie (tworzona, dbając o uczciwe i przejrzyste praktyki produkcyjne – w trosce o środowisko naturalne, składniki kosmetyków pozyskiwane są ze źródeł Fair Trade, opakowania są z papieru crush), ale i nowatorska, jeśli chodzi o podejście do pielęgnacji twarzy i ciała. Według Suki Skincare pielęgnacja skóry nie jest już definiowana tylko przez słowa takie jak tłusta, sucha, matowa, zniszczona. Pielęgnacja skóry jest definiowana przez zmiany, których doświadczamy w naszym ciele i życiu, stąd też nazwy linii oparte o SkinCycles. Jedna z niewielu marek, która śmiało tworzy produkty dla kobiet w okresie menopauzy i dokładnie nazywa je wprost – MenoCyle.

Produkty marki są odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwej skóry oraz bezpieczne dla kobiet w ciąży, karmiących matek, a także dla osób przechodzących chemioterapię. Są przebadane klinicznie, dają widoczne rezultaty.

Wszystkie kartony są wykonane z innowacyjnego, ekologicznego papieru, składającego się z 11 naturalnych surowców, w tym pozostałości po przetwarzaniu owoców cytrusowych, kiwi, kukurydzy, kakao, kawy, oliwek, orzechów laskowych, migdałów, winogron, lawendy i wiśni. Opakowania SUKI nadają się do wielokrotnego użytku, recyklingu i ponownego napełnienia (szklane słoiczki). Obecnie marka ma dwa produkty typu refill (linia ClearCycle i ProAgeCycle) i nadal będzie pracować nad rozszerzeniem liczby produktów z tą opcją.

Wyłącznym importerem marki Suki Skincare jest firma Focus On Beauty.