SYLKY

SYLKY to polska marka, która powstała z potrzeby naturalnego podejścia do  pielęgnacji skóry. Naturalnie złuszczająca rękawica do peelingu została wykonana ze 100% surowego jedwabiu. Jest to nowość na polskim rynku! Dzięki właściwościom jedwabiu i niezwykłej technice tkania, rękawica sprawia, że skóra odzyskuje swój naturalny blask i koloryt, wspomaga produkcję kolagenu opóźniając tym samym procesy starzenia, spłyca zmarszczki i redukuje cellulit! Jest bezpieczna również dla  alergików, przebadana dermatologicznie i alergologicznie. Jest to produkt wielokrotnego użytku a do jego stosowania wystarczy jedynie woda.

Naturalny, surowy jedwab wpisuje się w nurt eko  oraz w skuteczną pielęgnację cery bez żadnych konserwantów, parabenów oraz sztucznych barwników.Projektując opakowanie, również duża wagę zwracałyśmy na to aby nie było to kolejne opakowanie, które od razu po otwarciu wyląduje w koszu, a będzie służyło dalej jako pojemnik na magnes do przechowywania rękawicy lub innych rzeczy.

Każda z nas jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Chcemy podkreślić potrzebę naturalnego podejścia do pielęgnacji ciała, która sprzeciwia się współczesnej koncepcji pośpiechu w pielęgnacji skóry. Naszym celem jest zmiana naszych codziennych rutynowych zabiegów i holistyczne podejście do pielęgnacji. Chcemy by nasze klientki wydobyły swój  naturalny blask za pomocą naturalnych, bezpiecznych i wysoce skutecznych produktów do pielęgnacji skóry.