Un Lapin

Wakacje to dla wielu z nas idealny czas na wprowadzenie zmian w życiu codziennym. Namawiamy Cię abyś w ramach wakacyjnych celów, każdego dnia pamiętała o sobie, dbała o harmonię, zrobiła coś dla ciała i dla ducha.

Odkryj szczotkowanie na sucho! <3 Ultragładka skóra, poprawa jędrności, brak wzrastających włosków i relaksacja to tylko niektóre z zalet regularnego używania szczotek Un Lapin. Wykonane z włókna agawy Tampico doskonale masują nasze ciało, poprawiając jego ukrwienie i uwalniając z napięcia.

Dlaczego warto szczotkować ciało?

Szczotkowanie ciała na sucho pozwala zrelaksować nie tylko ciało, lecz także umysł. Podczas rytuału niwelujesz stres i zmniejszasz napięcie ciała. Szczotkowanie wspomaga układ limfatyczny, który odpowiedzialny jest za odporność organizmu, usuwanie toksyn. Pobudzenie przepływu limfy zmniejsza obrzęki, z którymi część z nas zmaga się np. po całym dniu pracy lub po upalnym dniu.

Zabieramy ze sobą również maski w płachcie Athalia – są wyjątkowe, ponieważ zostały w stu procentach wykonane ze sproszkowanych roślin, kwiatów i ziół. Pielęgnują skórę w delikatny sposób, pozostawiając ją odżywioną i gładką. Prawdziwie relaksujący rytuał w Twojej łazience.

Zapraszamy na nasze stoisko, opowiemy więcej o pielęgnacji ze szczotkami i maskami Athalia!