Unit4Men

Unit4Men® – NATURALNY SKŁAD I EKSKLUZYWNY MĘSKI ZAPACH

Unit4Men® to polska marka naturalnych, ekskluzywnych kosmetyków dla mężczyzn. Tworząc nasze produkty, kierowaliśmy się przede wszystkim męską estetyką, ergonomią użytkowania oraz jakością surowców, z których są wykonane. Każdy kosmetyk marki Unit4men® zawiera naturalne substancje aktywne, których działanie zostało potwierdzone wieloma badaniami (od 92% do 99% naturalnych składników).

To co wyróżnia nasze produkty to również ich zapach, który, nie ukrywamy, był dla nas kluczowy, gdyż wiemy, że mężczyźni często rezygnują z używania naturalnych kosmetyków właśnie ze względu na ich specyficzny zapach. Dlatego też stworzyliśmy innowacyjne połączenie naturalnych składników z ekskluzywnym zapachem męskich perfum. Cała gama kosmetyków, począwszy od kremu do twarzy, żelu pod prysznic, kremu do rąk, po olej do brody – w jednej, prawdziwie męskiej linii zapachowej. Koniec z mieszaniem zapachów różnych kosmetyków.

Nasze kosmetyki tworzymy z ogromną świadomością. Wszystkie są przebadane dermatologicznie, wegańskie i co niezwykle istotne – nie były testowane na zwierzętach. Kosmetyki Unit4men® są wolne od: olejów mineralnych, detergentów siarczanowych (SLS, SLES i pochodnych), silikonów i sztucznych barwników!

W ofercie marki są dostępne: krem do twarzy, krem do rąk, oleje do brody, szampon do brody,  multifunkcyjny żel pod prysznic 3w1 oraz wyjątkowe zestawy prezentowe.