Urban Nature

Projekt Urban Nature to efekt osobistych poszukiwań harmonii w życiu codziennym. To odzwierciedlenie pasji i miłości do przyrody, która wyraża się w wielu małych czynnościach, jakie możemy oddać matce Naturze w zamian za możliwość egzystencji pod jej skrzydłami. Idea Urban Nature narodziła się z myślą o KOBIECIE – to ona bowiem jest mózgiem większości decyzji i wyborów czynionych dla swojego domu i budowania stylu. Urban Nature poświęca każdą część swojego działania kobiecie aktywnej, odważnej i świadomej. To jej wyborom poddajemy ocenę talentu rodzimych artystów i dzieła ich rąk, oferując przedmioty niebanalne, w wykonanie których konkretny artysta włożył całe serce. Podkreślamy piękno prostoty i znaczenia kolorów ziemi: jej zapachów, faktur, form.

Właścicielka marki Urban Nature – Agnieszka Dawid – prowadzi klimatyczny sklep stacjonarny na warszawskiej Pradze, gdzie oferuje najlepsze polskie wzornictwo: modę, sztukę i design. Równolegle funkcjonuje sklep online.

Własna produkcja Urban Nature obejmuje ręcznie zalewane organiczne świece sojowe w autorskich zapachach oraz niezwykłą biżuterię z naturalnej skóry i kamieni półszlachetnych.

Po przekroczeniu progu gościnnego sklepu na terenie SOHO Factory, odczuwamy na własnej skórze swoisty pomost zbudowany w tym wnętrzu między tętniącym życiem miastem, a harmonią natury, który każdy mieszkaniec mniej lub bardziej świadomie poszukuje. Zobaczymy tu niebanalne przykłady polskiej ręcznie wykonywanej ceramiki hołdującej filozofii wabi-sabi, dizajnerskie przedmioty z drewna łączące tradycyjne rzemiosło z nowoczesną formą, organiczne tkaniny zarówno do domu jak i w odzieży autorstwa polskich projektantów, naturalne kamienie, skórę najwyższej jakości, oraz cudowną woń wegańskich świec sojowych. Właścicielka galerii otacza każdego Klienta troską i serdecznym przyjęciem, nie można się tu nie poczuć znakomicie!