We Love Candles & We Love Beds

Nasza dewiza brzmi: inspiruj wyobraźnie sercem – i właśnie tak działamy.

Z potrzeby serca tworzymy dwie marki, które łączą w sobie troskę o dobro i komfort klienta, jak i szacunek i chęć ochrony naszej planety.

We Love Beds powstało jako pierwsze. Ta marka to artykuły do dekoracji domu, tworzone z myślą o tym, by osoba kupująca cieszyła się nimi przez lata. Nie tworzymy “chwilówek”, odmawiamy bylejakości. W naszym sklepie kupisz ręcznie wyszywane poduszki dekoracyjne i jedwabne wypełnienia do nich, pościel z bawełny mako, ręcznie tkane pledy z wełny merynosów i naprawdę użyteczne, praktyczne i dekoracyjne pufy. Wszystko, co jest dostępne w naszej ofercie, jest produkowane ręcznie w Polsce.

Jako drugą markę powołaliśmy do życia We Love Candles. Kochamy świece i piękne zapachy, ale kochamy też świat, który nas otacza – dlatego postanowiliśmy tworzyć świece, które będą produktem najwyższej jakości, bezpiecznym dla zdrowia i przyjaznym środowisku. Do produkcji używamy ekologicznego, certyfikowanego wosku sojowego, 100% naturalnych olejków zapachowych, drewnianych lub bawełnianych knotów i drewnianych zatyczek. Świece zamykamy w pięknych, szklanych pojemnikach, tworzonych w polskiej hucie szkła. Dzięki tym zabiegom uzyskaliśmy świece, które mają wyjątkowo piękne i długotrwałe zapachy, a ich designerskie opakowania wręcz proszą się o ponownie wykorzystanie. Dla miłośników zapachów, a nie samych świec, mamy w ofercie naturalne woski zapachowe oraz saszetki zapachowe.

Nasze marki są manifestem “mniej znaczy więcej” – możesz rozpieszczać swoje zmysły i otaczać się przedmiotami luksusowymi (czyli najwyższej jakości), jednocześnie mając świadomość, ze Twoje wybory nie są sprzeczne z dobrem planety.