YOPE

YOPE jest odpowiedzią na poszukiwania produktów codziennego użytku przyjaznych dla ludzi, dla domu i dla środowiska. To koncept na uniwersalną markę, która wypełni twój dom. Tworzymy niezwykłe, naturalne kosmetyki i środki czystości – produkty, których sami używamy.

Dlaczego są tak niezwykłe i wyjątkowe?

Popatrz: to świat wykreowany za pomocą animacji i rysunków – z etykiet produktów YOPE spoglądają zwierzątka. Ozdobią twój dom – dzięki nim robi się miło!

Powąchaj – poznasz nieoczywiste i wyszukane kompozycje zapachowe. Czasami bardzo proste jak werbena czy figa albo francuska lawenda, a czasami wielowarstwowe jak kadzidłowiec z rozmarynem czy kokos z miętą. W każdej linii produktów są trzy zapachy – aby każdy znalazł wśród nich coś dla siebie.

Przetestuj: proces tworzenia nowego produktu trwa długo. Szukamy odpowiedniej konsystencji i starannie dobieramy składniki. Odkrywając produkty YOPE i ich właściwości, zobaczysz, że są delikatne dla skóry, przyjemne w użyciu, pielęgnują i rozpieszczają. A to wszystko właśnie dzięki dopracowanym recepturom, które składają się w ponad 90% z naturalnych składników najwyższej jakości. Nie znajdziesz w nich wszelkich potencjalnie niebezpiecznych dla skóry składników.

Wybierz: w ofercie YOPE są kosmetyki do pielęgnacji ciała, stworzyliśmy też wyjątkową, delikatną dla dłoni linię kuchenną i środki czystości. Nowością są mydła do rąk dla dzieci i niezwykle aromatyczne świece. To nie koniec. YOPE ciągle się rozwija – tworzymy nowe, uniwersalne produkty, które dzięki swoim prostym funkcjom ulepszają codzienność, sprawiają, że zwykłe chwile stają się wyjątkowe i przyjemne. W świecie YOPE nic nie jest nudne!

*** YOPE rymuje się z angielskim SOAP – w końcu zaczynaliśmy od mydeł!