Yumi

YUMI w kulturze wschodu oznacza piękno. Yummy – w kulturze zachodu oznacza coś smacznego. Łączymy w sobie dbanie o piękno z soczystością naturalnych składników, tworząc aloesowy koktajl dla twojej skóry.
Bazą naszych kosmetyków jest aloes w stężeniu 99%, do którego dodajemy soczyste składniki aktywne. Dajemy skórze pić i czerpać energię z natury. W większości naszych produktów ponad 97% składników jest pochodzenia naturalnego. W YUMI wszystko jest przemyślane – nie stosujemy składników, co do których mamy wątpliwości.
Marka YUMI powstała jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie kosmetykami z aloesem i równoczesny wzrost cen takich produktów. Chcemy, by cena nie była barierą przed dobrą pielęgnacją.
Wierzymy, że tylko to, co soczyste z natury, może prawdziwie nawilżyć skórę – a rośliny są urodowym superfoods. W aloesową moc naszych kosmetyków uwierzyły kobiet w całej Europie, a w Polsce marka staje się hitem Instagrama!

W co wierzymy?

Wierzymy, że tylko to, co soczyste z natury, może prawdziwie nawilżyć skórę. Bazą naszych kosmetyków jest aloes w wysokim stężeniu, do którego dodajemy soczyste składniki. Dajemy skórze pić i czerpać energię z natury.

Dlaczego aloes?

Aloes to jedna z najbogatszych w składniki odżywcze roślin na ziemi, zawierająca blisko 200 składników aktywnych, w tym witaminę A, C, E, magnez, cynk, kwas foliowy i wiele aminokwasów.

Poznaj nas lepiej!
Instagram: https://www.instagram.com/yumi_aloe/
Facebook: https://www.facebook.com/yumialoe
Strona Internetowa: https://yumialoe.com/
TikTok: yumi_aloe