Zapach Ciszy

Zapach Ciszy, to niewielka manufaktura rodzinna wytwarzająca naturalne kosmetyki, w których wiodącą rolę odgrywają polskie zioła. W naszym przekonaniu moc ziół jest nie do przecenienia. Dlatego bardzo starannie i z wielką cierpliwością przygotowujemy sami różnego rodzaju maceraty, wyciągi i wywary ziołowe, które są bogactwem składników aktywnych.
Nasi Klienci doceniają kosmetyki, które tworzymy dla Nich wkładając w cały proces powstawania produktów wszystko, co najlepsze: serce, troskliwość, spokój i ciszę… – Zapach Ciszy.

PREPARATY DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW
Seria wyspecjalizowanych preparatów o działaniu kosmetycznym, których moc i dobroczynne działanie czerpane jest w sposób naturalny z nieprzebranego bogactwa ziół. Proces pozyskiwania preparatu oparty jest na długotrwałej maceracji materiału roślinnego w szlachetnej oliwie z oliwek. To jedna z najstarszych i zarazem najskuteczniejszych metod wytwarzania naturalnych produktów o wysokiej koncentracji składników aktywnych. Uzyskiwane w ten sposób ziołowe esencje pozwalają zamknąć w niewielkiej objętości preparatu wysoką skuteczność, wydajność oraz intensywność działania.

KREMY W PŁYNIE IDEALNE POD MAKIJAŻ
Bez nich trudno wyobrazić sobie codzienną pielęgnację. Nasze kremy i emulsje to preparaty o składach, w których nie ma miejsca na przypadek. Zawierają starannie dobrane komponenty, a każdy z nich odgrywa znaczącą rolę w pielęgnacji konkretnego typu skóry. Nawet tam, gdzie zwykle dużą część produktu stanowi woda, w naszych kosmetykach stosujemy wodne wyciągi z ziół. Dzięki temu uzyskujemy wysoką zawartość składników aktywnych, a co za tym idzie doskonałą skuteczność działania. Naturalne olejki eteryczne, których używamy do perfumowania kremów, również są dobrane w sposób przemyślany – jednocześnie pielęgnują i rozpieszczają zmysły.